Gezen Tatil

Web Sitesi Kullanım Anlaşması

WEB SİTESİ KULLANIM ANLAŞMASI

BU METİN, BAĞLAYICILIĞI OLAN YASAL BİR ANLAŞMADIR. LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE BU KULLANIM ŞART VE KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN.

Bu Anlaşma “www.gezentatil.com” adresinde bulunan bu internet sitesini kullanımınızı düzenler ve Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti  (bundan sonra “site”, “bize”, “biz”, “bizi” veya “bizim” şeklinde anılacaktır.) ile kendiniz, alıcı, üye vs. olarak hareket eden sizin (hangisi için giriş yaptıysanız (“siz”) aranızda ve sizler tarafından akdedilmiştir. Bu Site’yi, Site’de veya Site tarafından sunulan hizmetler veya işlevleri ve/veya Site’nin içeriklerini herhangi bir şekilde kullanmak, görüntülemek, aktarmak, hafızaya almak, saklamak ve/veya başka şekilde yararlanmak suretiyle, aşağıda açıklanan şart ve koşulların her birini ve hepsini kabul etmiş ve bu Anlaşma’daki belirsizlik veya hatadan dolayı herhangi bir talepte bulunma hakkınızdan feragat etmiş sayılırsınız. Eğer bu şart ve koşulların her birini ve hepsini kabul etmiyorsanız lütfen Siteyi kullanmayın ve Siteden hemen çıkın. Kendi tek ve mutlak takdirimizle, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın bu şartların herhangi bir kısmını değiştirme, tadil etme, bunlara ekleme veya çıkarma yapma hakkımız saklıdır ve başka şekilde belirtilmediği müddetçe bu tip değişiklikler anında geçerlilik kazanır; bu nedenle lütfen bu şartları periyodik olarak kontrol edip değişiklik olup olmadığını öğrenin. Bu Anlaşmadaki değişikliklerin yayınlanmasından sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1.SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Site yalnızca geçerli yasalar uyarınca yasal olarak bağlayıcı sözleşmeler yapabilecek bireyler ve tüzel kişilikler tarafından kullanılabilir. Yukarıda belirtilenlere ek olarak Site ve Site tarafından sunulan hizmetler reşit olmayan bireylere açık değildir. Eğer gereken şartları karşılamıyorsanız Siteyi kullanamazsınız. Bu web sitesi üzerinden oda rezerve etmek için on sekiz (18) yaş ve üstünde olduğunuzu teyit etmektesiniz. Eğer on sekiz yaşın altında iseniz yardım almak için doğrudan otele ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendiniz veya adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuz başka bir kişi için seyahat rezervasyonu yapma ve/veya satın alma gerçekleştirmeye yasal olarak yetki sahibi olduğunuzu da teyit etmektesiniz. Bu Site yalnızca yasal rezervasyonlar ve ödemeler yapmak için kullanılabilir; hayali, yanlış veya hileli rezervasyon ya da talep olacağı öngörüsüyle rezervasyon yapmak dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer amaçlarla kullanılamaz.

Bir müşterinin hileli veya uygunsuz işlemler uyguladığını tespit ettiğimizde veya rezervasyonun bir yanlışlık veya hata içerdiğini veya bunlardan kaynaklandığı ortaya çıktığında ya da otel politikaları, şart veya koşullarını ihlâl edecek bir girişim sonucu yapıldığını belirlediğimizde rezervasyonu iptal etme veya değiştirme hakkımız saklıdır. Bu Sitenin rezervasyon olanaklarının aşırı veya kötüye kullanımının, bu tür olanaklara erişiminizin engellenmesiyle sonuçlanabileceğini kabul etmektesiniz.

2.  SİTEDE YER ALAN MATERYALLERİN KULLANIMINA YÖNELİK KISITLAMALAR

Site’de yer alan tüm materyaller, Gezentatil (Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti) veya onun bağlı ortaklıkları veya yan kuruluşları ve/veya üçüncü taraf lisans sahiplerinin telif hakkı ile korunmaktadır. Bu Sitedeki veya bizim ya da bağlı kuruluşlarımızın sahibi olduğu, işlettiği, lisansına sahip olduğu ya da idare ettiği herhangi bir İnternet sitesindeki hiçbir materyal kopyalanmayacak,  çoğaltılmayacak, yeniden yayınlanmayacak, yüklenmeyecek, başka sitelerden yayınlanmayacak, iletilmeyecek veya herhangi bir şekilde dolaşıma açılmayacaktır. Bu amaçla belirtilmelidir ki bu gibi materyallerin diğer bir Web sitesinde, internette, intranette, dış ağlarda veya diğer sitelerde ya da bilgisayar ortamında kullanılması kesinlikle yasaktır. Tüm ticari markalar, hizmet markaları, ticari unvanlar ve takdim şekilleri bizim mülkiyetimizdedir. Önceden bizim yazılı onayımızı almadan ticari markamızı, logomuzu veya diğer özel bilgilerimizi (görüntüler, metin, sayfa yapısı veya form dahil olmak üzere) resim karesi olarak kullanamazsınız veya ek olarak vermek için resim karesi tekniklerini kullanamazsınız. Önceden bizim yazılı onayımızı almadan ismimiz, ticari markalarımız veya diğer bize özel bilgilerimizden yararlanan hiçbir meta etiketleri veya herhangi başka bir “gizli metni” kullanamazsınız.

Açıkça aksi belirtilmediği müddetçe, tüm isimler, logolar, ticari markalar, hizmet markaları, ticari takdim şekilleri ve unvanlar, Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti mülkiyetindedir ve önceden yazılı iznimiz olmaksızın hiçbir amaç için hiç kimse tarafından kullanılamaz. Ticari markalarımız bizim için önemlidir ve bunların ihlalini ciddiye alırız.

3. SİTEYLE BAĞLANTILI YA DA SİTE ÜZERİNDEN BAĞLANTI (LİNK) SAĞLANAN İÇERİK

Sitemizden başka sitelere bağlantılar sağlanabilmektedir. Bu bağlantıları vererek bu siteleri veya bu siteler tarafından yayılan materyalleri uygun bulduğumuzu, desteklediğimizi veya tavsiye ettiğimizi bildirmiyoruz ve diğer sitelerdeki veya bu sitelerle ilişkili materyallerden, hizmetlerden ve bu tip diğer sitelerden sorumlu değiliz. Lütfen İnternette gezerken ve Site’yi kullanırken dikkatli olunuz. Site’yi kullanırken bizim kontrolümüz dışında olan diğer sitelere yönlendirilebileceğinizin bilincinde olmalısınız. Site sayfalarında, sizi Site dışına çıkararak başka sitelere yönelten bağlantılar bulunmaktadır. Bu diğer siteler, kullanıcılara kendi tanımlama bilgilerini gönderebilir, veri toplayabilir, kişisel bilgilerinizi sorabilir veya uygunsuz ya da rahatsız edici bulacağınız bilgiler içerebilir. Bunlara ek olarak, Site üzerinde reklam verenler kullanıcılara bizim denetimimizde olmayan çerezler gönderebilirler. Herhangi bir üçüncü taraf siteden Site’ye olan bağlantıları devre dışı bırakma hakkımız saklıdır. Site’nin dizinlerinden herhangi birinde listelenen sitelerin içeriğiyle ilgili hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Sonuç olarak, arama sonuçlarında listelenen ya da başka yollarla Site ile bağlantısı olan materyallerin doğruluğu, konuyla ilgili oluşu, telif haklarına uygunluğu, yasallığı ve ahlaki uygunluğu konularında hiçbir şekilde sorumlu tutulamayız.

Çevrimiçi olarak bilgi vermeniz halinde bu bilgilerin tanımadığınız insanlar tarafından toplanabileceğini ve kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Sanal ortamda açıkladığınız hiçbir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz; bu tip açıklamaları bunlarla ilgili tüm risklerin sorumluluğunu kendiniz alarak yapmaktasınız.

4. YASAL UYARILAR

İnternet de dahil olmak üzere elektronik aktarımlar kamuya açık ortamlardır ve böylesi ortamların kullanımı kişiye özel olmayıp kamuya açıktır. Böylesi bir kullanımla ilgili veya ondan kaynaklanan bilgiler kamuya açıktır veya bilgileri toplayanların mülkiyetindedir ve bunlar kişisel veya kişiye özel bilgi değildir.

Site’yi, riskleri kendiniz üstlenerek kullanmayı kabul etmektesiniz. Sitedeki içerik, hizmetler ve materyaller, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu haliyle” temin edilmekte olup açık, zımni veya yasal hiçbir taahhüt veya garanti içermemektedir. Sitedeki veya bağlantılı herhangi bir sitedeki hizmetlerin, içeriğin veya materyallerin doğruluğuna, güvenilirliğine, yararlılığına veya tamlığına ilişkin herhangi bir beyan, garanti veya teminatta bulunmayız. Geçerli kanunun izin verdiği azami sınırlara tabi olmak koşuluyla; ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk, mülkiyet hakkı, ihlal etmeme, tasarım, doğruluk, yeterlilik, yetkinlik, uygunluk, kapasite, bütünlük, kullanılabilirlik, uyumluluk veya işleme veya ifa süreçlerinden kaynaklanan hususlar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm açık ve zımni garantileri vermeyi reddediyoruz. Bu sitenin veya sitede yer alan hizmetlerin, içeriklerin, materyallerin veya işlevlerin sürekli kullanılabilir olacağını, kesintiye uğramayacağını veya hatasız olacağını, hataların düzeltileceğini ya da sitenin veya siteyi oluşturan hizmetlerin, içeriklerin, materyallerin veya sunucuların virüs veya diğer zararlı içerikler barındırmadığını veya doğru ya da eksiksiz olduklarını garanti etmiyoruz. Sitede bulunan hizmet, materyal, işlev veya ürünlerin kullanımı veya kullanım sonuçları hakkında doğruluk, eksiksizlik, güvenirlilik veya benzeri hususlar açısından hiçbir garanti veya taahhüt vermiyoruz. Gerekli her tür servis, onarım veya düzeltme ile ilgili tüm masrafları peşinen kabul etmektesiniz.

Site’den bağlanılan veya Site’ye bağlanan Sitelerdeki bilgilerin doğruluğu, içeriği veya kullanılabilirliği ile ilgili tüm sorumlulukları işburada açıkça reddetmekteyiz. Site’den veya Site’de linki olan bir üçüncü taraftan veya Site’deki üçüncü taraf içeriğinden satın alacağınız ürünlerden veya hizmetlerden memnun kalacağınızın garantisini veremeyiz. Satılan ürün ve hizmetlerin hiçbirinden şahsen sorumlu olmadığımız gibi bu gibi üçüncü taraf sitelerinin veya içeriklerinin doğruluğunu veya güvenirliliğini de teyit etmek üzere hiçbir girişimde bulunmadık. Üçüncü taraflara vermeniz talep edilebilecek hiçbir bilginin güvenliği hakkında (Bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile kredi kartı ve diğer kişisel bilgiler de dahildir) hiçbir taahhüt veya garanti vermemekteyiz. Bu gibi siteler ve üçüncü taraf içerikleriyle ilgili aleyhimize yapılabilecek her türlü hak talebinden işbu anlaşmayla geri dönülemez biçimde feragat etmektesiniz. Bu üçüncü taraflardan herhangi biriyle herhangi bir çevrimiçi veya çevrimdışı işlem yapmadan önce gerekli veya uygun gördüğünüz her türlü araştırmayı yapmanızı önemle tavsiye ederiz.

İşbu Anlaşma’ya uymadığınız tespit edilirse veya diğer kişileri rahatsız etmek, taciz etmek, tehdit etmek veya sömürmek niyetiyle centilmenlik dışı davranışlar sergilerseniz ya da diğer yollarla başkalarını rahatsız ederseniz tümüyle kendi takdirimize bağlı olarak sizi Site’ye katılmaktan veya Site’yi kullanmaktan men edebiliriz. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak hizmet vermeyi reddetme, hesapları feshetme, içerik çıkarma veya düzenleme ya da siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutmaktayız.

Bir bilgisayar virüsü, yazılım hatası, kurcalama, izinsiz müdahale, sahtekârlık, teknik hatalar veya bizim makul kontrolümüz dışında gelişip Site’nin yönetimini, güvenliğini, adilliğini, bütünlüğünü veya uygun biçimde işleyişini bozan ya da etkileyen diğer sebepler dahil olmak üzere Site’nin herhangi bir bölümünün herhangi bir nedenle planlandığı gibi çalışmaması durumunda sizi ve herhangi bir üye, alıcı veya tedarikçiyi (ve sizin ve de diğer tarafların Bilgilerini) Site’yi kullanmaktan men etme hakkımızı (ancak sorumluluğunu değil) tamamen kendi takdirimize bağlı olmak üzere saklı tutmaktayız. Site’nin veya Site ile bağlantılı sitelerin, hizmetlerin ya da materyallerin neden olduğu bilgisayar aksaklıklarından, kayıplarından veya zararlarından ya da kesintilerinden veya kredi kartı bilgisi kullanımından sorumlu ya da yükümlü tutulamayacağını, sizin kullandığınız bilgisayarlarda veya ağlarda veya iletişim kurduğunuz bu gibi bilgisayarlar ve ağlarda iletişim, işletilen ya da işletilmeyen herhangi bir zarar, kayıp, alacak talebi veya hasardan sorumlu tutulmayacağımızı kabul etmektesiniz.

Üçüncü taraf ürünlerini veya hizmetlerini listelediğimiz veya bunlara ait linkler sunduğumuz hallerde sitemiz, tedarikçilerin ürünlerini ve hizmetlerini satabilecekleri (veya uygunsa satın alma talepleri arayabilecekleri) ve alıcıların bu gibi ürünleri ve hizmetleri satın alabilecekleri bir platform olarak hareket etmektedir. Alıcılar ve tedarikçiler arasındaki asıl işlemle bir ilgimiz yoktur. Sonuç olarak, reklamı yapılan mal kalemlerinin kalitesi, güvenliği veya yasallığı; listelenen ürünlerin doğruluğu veya gerçekliği; tedarikçilerin mal kalemlerini satma veya alıcıların bunları alma yetkinlikleri üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bir alıcının veya tedarikçinin fiili olarak işlemi tamamlayacağını garanti etmiyoruz. Diğer kullanıcılar tarafından verilen ve Site üzerinden sunulan bilgileri kontrol etmiyoruz. Diğer kullanıcıların bilgilerini rahatsız edici, zararlı, yanlış veya yanıltıcı bulabilirsiniz. Lütfen Site’yi kullanırken dikkatli ve sağduyulu olun. Yabancı uyruklu kişilerle, reşit olmayanlarla veya kendilerini yanlış tanıtan insanlarla iş yapma riski olduğunu lütfen göz önünde bulundurun.

Her ne kadar Site’de yer alan ürün tanımlarının güncel ve doğru olması amacıyla hareket etsek de Site’de yer alan ürün tanımlarının herhangi bir açıdan doğru, tam, güncel veya güvenilir olduğuna ilişkin hiçbir garanti veya taahhütte bulunmuyoruz.  Site’de veya site’ye bağlantısı bulunan herhangi bir web sitesinde yer alan iletişimin veya bilginin gizliliğini veya şahsi mahremiyetini hiçbir şekilde garanti etmiyoruz. Bilgilerin, e-posta adreslerinin, kayıt ve kimlik numaralarının, disk alanlarının, iletişimlerin, gizli veya ticari sır bilgilerinin veya site üzerinden erişim sağlayan ağlarda yayınlanan diğer içeriklerin ya da diğer yollarla sitemize bağlı içeriklerin şahsi mahremiyetinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacağız.

Tarafımızdan veya personelimiz, çalışanlarımız, yöneticilerimiz tarafından hiçbir sözlü tavsiye veya yazılı iletişim veya bilgi hiçbir şekilde bir garanti teşkil etmeyecektir ve kullanıcılar böylesi bilgi veya tavsiyelere güvenmemelidirler. Kendi tek ve mutlak takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, site’nin herhangi bir bölümündeki hataları veya eksiklikleri düzeltme veya herhangi bir zamanda herhangi birisinin site’ye erişimini engelleme hakkımız saklıdır. Site’de sağlanan bilgilere güvenmeniz sebebiyle doğabilecek hiçbir yükümlülükten sorumlu olmayacağız. Site; işleminiz için geçerli olan fiyatlar, ücretler veya müsaitlik durumu dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, gösterilen bilgilerde bazı teknik yanlışlar veya tipografi hataları ya da eksiklikler içerebilir. Gezentatil (Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti ) sitemizdeki herhangi bir dizgisel, fotoğrafik, teknik veya fiyatlandırma hatalarından (yanlış otel ücretleri dahil olup bununla sınırlı olmamak üzere) sorumlu değildir. . Gezentatil (Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti ), Site’de ve bu gibi bilgilerde tanımlanan ürünler ve programlarda, rezervasyonun onaylanmasından sonraki süreç de dâhil istediği zaman değişiklik, düzeltme ve/veya geliştirme yapma hakkını saklı tutmaktadır.

5. GİZLİLİK VE SORUMLULUK

Parolanızın ve hesabınızın gizliliğinin korunmasından ve de hesabınızla yapılan tüm işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. İşbu Anlaşma . Gezentatil (Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti )’ı ve ortaklarını, iştiraklerini, bağlı kuruluşlarını, imtiyaz sahiplerini ve bu gibi kişi veya kurumların çalışanlarını, direktörlerini, temsilcilerini, yüklenicilerini, alt yüklenicilerini, misafirlerini, mukimlerini, ziyaretçilerini, lisans sahiplerini, davetlilerini, izinli tarafları ve çalışanları işbu Anlaşma’dan, Site’nin size sunduğu hizmet ve ürünlerden veya sizin herhangi bir ediminiz ya da ihmalinizden kaynaklanan herhangi bir ve tüm iddialara, taleplere, hak taleplerine, yükümlülüklere, zararlara, cezalara, para cezalarına veya bu gibi masraflara (makul avukatlık ücretleri dâhil olmak üzere) ve herhangi bir yaralanma ya da can, mal kaybı karşısında (“Talepler”) koruyacak, tazmin edecek olup bu tarafları muaf tutacaksınız.

İhmal dahil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla hiçbir şart altında Site’yi veya Site’nin hizmetleriyle işlevlerini kullanmanızdan veya kullanamamanızdan, Site’ye erişiminizden ya da erişememenizden ya da Site’ye ve Site’de verilen hizmetlere, içeriklere veya materyallere ya da işlevlere güvenmenizden, hizmetlerin veya bilgilerin sağlanmasından ya da sağlanamamasından kaynaklanan kâr kayıplarından, telafi masraflarından, doğrudan, dolaylı, arızi, özel, güvene dayalı, netice kabilinden veya cezai zararlardan ya da bu zararların olasılığı konusunda bilgi verilmiş olsun ya da olmasın kullanım, veri veya kâr kaybından kaynaklanan yükümlülüklerden ve herhangi bir teoriye dayalı yükümlülükten (ihmal dahil olmak üzere) sorumlu olmayacağız. Buna ek olarak Site’yi veya içerikleri güncellemek gibi bir sorumluluğumuz da  bulunmamaktadır. Site’den veya site ile bağlantılı veya ilgili herhangi bir üründen, hizmetten, üyeden, tedarikçiden ve/veya alıcıdan memnun kalmazsanız, duruma göre, tek ve münhasır çareniz Site’yi kullanmayı bırakmak ve işbu Anlaşma’da yer alan şartlar uyarınca anlaşmayı feshetmek olacaktır.

6. İBRANAME

Site’yi kullanarak tüm kullanıcılar, Site’nin kullanılmasından veya Site’de yer alan bilgilerin, materyallerin, hizmetlerin veya ürünlerin kullanılmasından ya da yanlış kullanılmasından kaynaklanan site ile ilişkili her türlü yükümlülükten (her türlü hastalık, kayıp, dava, kişisel yaralanma, ölüm, mal kaybı ve tanıtım, itibarı zedeleme ya da mahremiyeti ihlal nedeniyle kaynaklanan hak talepleri, makul avukatlık ücretleri ve mahkeme masrafları dahil olup bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) bizim ibra edildiğimizi, muaf tutulduğunu ve zarar görmemesinin sağlandığını ve de bu yükümlülükler karşısında yükümlü ve sorumlu olmadıklarını beyan ve kabul etmektedir. İstediğimiz zaman ve herhangi bir yükümlülük getirmeksizin herhangi bir kişinin Site’ye ve onun hizmetlerine, içeriklerine, materyallerine ve işlevlerine erişimini sınırlandırma veya reddetme hakkımız saklıdır. Bununla birlikte Site’nin kullanımıyla ilgili herhangi bir dolandırıcılık veya yasa dışı faaliyetlerle ilgili her türlü çareye avukatlık ücreti dahil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla başvurma hakkımız da saklıdır.

Alıcılar ve tedarikçiler arasındaki fiili muamelelere dahil olmamamız sebebi ile bir ya da daha fazla kullanıcıyla aranızda bir anlaşmazlık olması halinde, sizler kendi adınıza ve aynı zamanda mevcutsa selefleriniz, onların mevcut ve önceki memurları, çalışanları, direktörleri, hissedarları, ebeveynleri, iştirakleri, yakınları, bağlı kuruluşları, ortakları, temsilcileri, vekilleri, muhasebecileri, varisleri, vasiyeti tenfiz memurları, yöneticileri, kayyumları, halefleri ve devrettikleri kişiler adına tüm hak taleplerinden, taleplerden, hacizlerden, davalardan, anlaşmalardan, duruşmalardan, adli süreçlerden, yükümlülüklerden, anlaşmazlıklardan, borçlardan, maliyetlerden, avukatlık ücretlerinden, masraflardan, hasarlardan, mahkeme kararlarından, hükümlerden ve bu tarz hâlihazırda bilinen veya şüphelenilen, mevcut veya mevcut olabilecek ya da vaki ya da bundan sonra vaki olabilecek ve işbu Anlaşmanın imzalanmasından önce veya bu Anlaşmanın yürürlüğü süresince herhangi bir zamanda işbu Anlaşma veya Site ile ilgili, bunlardan kaynaklanan veya bunlara özgü ve ilişkili olan herhangi bir olay, durum ya da ihmale dayanarak doğan yükümlülükler de dahil olmak üzere tüm diğer yükümlülüklerden işburada tamamen ve sonsuza kadar muaf tutmakta ve ibra etmektesiniz. Bununla birlikte, işbu Anlaşma’nın imzalandığı tarihte bilinmeyen veya şüphe edilmeyen ve imza tarihinde bilinmiş olsa Anlaşma’nın imzalanma kararını esaslı olarak etkilemesi muhtemel olayların Anlaşma’nın imzalamasından sonra ortaya çıkma ve de taleplerle karşı karşıya kalma olasılığı olduğunu kabul etmektesiniz. İşbu Anlaşma şartları ve bu bölümde yer alan ibra şartları uyarınca bu gibi bilinmeyen olayların ve bilinmeyen ve de şüphe edilmeyen taleplerin de riskini üstlendiğinizi kabul etmektesiniz.

7. SİTEYE ERİŞİM VE MÜDAHALE

Önceden açık yazılı izin almadan Site’yi veya Site’de yer alan içerikleri ya da verileri (Bilgiler dahil olmak üzere) izlemek veya kopyalamak için tarafınızdan robot, spider, diğer otomatik cihazlar veya manuel işlemler kullanılmayacaktır. Site’nin düzgün çalışmasına veya Site üzerinden yürütülen herhangi bir işleme müdahale etmek ya da müdahale etmeye teşebbüs etmek için hiçbir yazılım, cihaz veya yöntem kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. Bizim veya ilgili üçüncü tarafın açık yazılı onayını almadan herhangi bir içeriği (ortak hak sahibi olduğunuz Bilgiler hariç olmak üzere) kopyalamayacağınızı, çoğaltmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, türev işler yaratmayacağınızı veya kamuya açık bir şekilde yayınlamayacağınızı kabul etmektesiniz. Bize vereceğiniz veriler (Bilgiler dahil olmak üzere) (i) virüs, Trojan virüsleri, wormlar, saatli bombalar, cancelbotlar ve herhangi bir sisteme, veriye veya bilgiye hasar verme, müdahale etme, gizli olarak engelleme veya el koyma amaçlı diğer bilgisayar programlama yöntemlerini içermeyecektir ve (ii) bize herhangi bir yükümlülük getirmeyecek olup ISS’lerimiz veya diğer tedarikçilerimizin hizmetlerini (tamamen veya kısmen) kaybetmemize yol açmayacaktır.

8. FESİH

Bu hükümler, taraflardan birince feshedilene kadar geçerli olmaya devam edecektir. Site’yi kullanmayı bırakarak ve işbu Anlaşma kapsamında veya farklı yollarla bu gibi sitelerden alınan tüm materyalleri, tüm dokümantasyonu ve tüm nüshaları ve kurulumları imha ederek bu hükümleri istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. İşbu Anlaşma’nın hüküm veya koşullarına uymadığınız tamamen bizim takdirimizde olmak üzere tespit edilirse herhangi bir ihbarda bulunmadan Site’ye erişiminiz derhal feshedilebilecektir. Fesihten sonra Site’yi kullanmayı bırakmanız ve bu gibi sitelerden alınan tüm materyalleri ve nüshalarını işbu Anlaşma hükümleri kapsamında ya da başka şekillerle oluşturulmuş olsun ya da olmasın imha etmeniz gerekmektedir. İşbu Anlaşmanın feshine bakılmaksızın, doğası gereği Anlaşma’nın feshinden sonra da geçerliliğini sürdürmesi amaçlanan hak ve yükümlülüklerin işbu Anlaşma’nın feshinden sonra da yürürlükte kalacağını beyan ve kabul etmektesiniz.

9. SON HÜKÜMLER

Bu siteye girmekle yukarıda yer alan hüküm ve koşulları kabul etmektesiniz. www.gezentatil.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan Gezentatil (Gezenbilir Seyahat Taş.Tur. Tic. Ltd. Şti )’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.